Екс-очільниця Ірпеня Анастасія Попсуй виграла апеляцію

Сьогодні, 27 лютого, Київський апеляційний суд визнав невинною колишню очільницю Ірпеня Анастасію Попсуй у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 212-3 КУпАП, що стосується  невчасного забезпечення  оприлюднення наборів відкритих даних, що стосуються усіх розпорядників інформації Ірпінської міської ради.

“Постановою Київського апеляційного суду скасовано постанову Ірпінського міського суду Київської області, якою Анастасію Попсуй визнано винною в незабезпеченні оприлюднення наборів відкритих даних, що стосуються усіх розпорядників інформації, на єдиному веб-порталі відкритих даних. Винесено нову постанову, якою провадження у справі закрито на підставі п. 7 ч. 1 ст. 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Постанова оскарженню не підлягає”, – розповіла адвокат Анастасії Попсуй Вікторія Мозолевська.

“Суддя апеляційної інстанції О. Гриненко звернув увагу, що в постанові суду першої інстанції від 16.09 2019 р. не обґрунтовано належним чином, за порушення яких законів України щодо неоприлюднення інформації за ст. 212-3 КУпАП України Анастасія Попсуй притягається до адміністративної відповідальності, а суддя першої інстанції лише перерахував Закони України, які вказані в ст. 212-3 КУпАП України”,- додала захисниця. 

Нагадаємо, у серпні та вересні 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд двічі підтвердив, що громадські слухання щодо оновлення генерального плану Ірпеня, які відбулися 30 листопада 2018 року, були проведені відповідно до законодавства.


Джерело: ITV

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.