Коцюбинців запрошують на великий двомісячник благоустрою

22 Лютого 2019

З 1 березня у Коцюбинському розпочнеться великий двомісячник благоустрою. Протягом двох місяців представники адміністрації і жителі селища будуть наводити лад на наших вулицях, у наших дворах, на наших дорогах.

“Прошу господарів приватних садиб, голів ОСББ і приватних підприємців звернути увагу на свої прибудинкові і прилеглі території – вивезти сміття, прибрати несанкціоновану рекламу, привести до ладу огорожі”, – повідомив в.о. селищного голови Сергій Даніш.

У свою чергу, Сергій Даніш обіцяє до 1 травня зробити максимально все, щоб Коцюбинське стало затишним, зручним і красивим селищем.

“Зокрема, замінимо всі лампи вуличного освітлення, що зараз не працюють; полагодимо всі відкриті каналізаційні люки; оновимо зупинки громадського транспорту – пофарбуємо та полагодимо сидіння; здійснимо санітарну обрізку аварійних дерев на вулицях селища; оновимо дорожні знаки; зробимо ямковий ремонт доріг (капітальний ремонт почнеться влітку); зробимо дорожню розмітку; приберемо небезпечні конструкції з вулиць і дворів – аварійні стовпи, знаки, шини, дроти, труби і т.д.; вивеземо стихійні сміттєзвалища”, – зазначив Даніш.

Також у рамках двомісячника благоустрою планують провести кілька великих толок, на які запрошють усіх мешканців Коцюбинського. Коли саме вони відбудуться, повідомлять додатково.

Bookmark the permalink.

Comments are closed