Кількість харчових отруєнь зростає

23 Червня 2015

Більше 2 мільйонів людей у світі помирають щороку через харчові отруєння. Із них більше 75% – діти до 14 років. Приблизна динаміка збільшення кількості захворювань становить 10-12% щорічно.

Держсанепідслужба Ірпеня інформує: за 2015 рік – випадки сальмонельозу не реєструвалися. У травні місяці 2015р. в Ірпені був зареєстрований випадок ботулізму. Хвора К. 1970р. народження вживала рибу, яку придбала в магазині на вулиці Соборній, 42 –б. Останній раз випадок ботулізму до цього реєструвався в 1997р., де вживалась м’ясна продукція домашнього виготовлення.

За підсумками моніторингу інфекційної захворюваності по Україні цього року відзначається зростання захворюваності гострими кишковими інфекціями. Даний факт пов’язаний з вживанням неякісних харчових продуктів, що були придбані в торгівельній мережі та на ринках або виготовлялись в домашніх умовах з порушенням санітарних вимог. Більшість групових інфекційних захворювань та отруєнь виникають під час проведення масових заходів. Основною причиною спалахів кишкових інфекцій є нехтування елементарними правилами особистої гігієни, порушення технології приготування їжі, зберігання харчових продуктів без належних температурних умов.

Збільшилась кількість звернень та скарг від громадян міста щодо реалізації харчових продуктів з вичерпаним терміном реалізації. Особливо часто скарги від громадян поступають на магазини ТОВ «ЕКО» та ТОВ «Симпатик». Проте за сьогоднішнім законодавством заборонено проведення будь-яких перевірок зі сторони органів Держсанепідслужби за дотриманням санітарних вимог на харчових об’єктах.

648028ab3d7e

Bookmark the permalink.

Comments are closed