Карплюк зробив офіційну заяву щодо викривлених провокацій

Президентську команду налаштовують проти ірпінського міського голови Володимира Карплюка “псевдоактивісти”, які самі постійно у Facebook займаються його критикою. Про це написав мер міста на своїй сторінці у соцмережі. 

“Місцеві “активісти” та журналісти намагаються в черговий раз спотворити реальність шляхом словесних маніпуляцій. Деякі місцеві сайти, які в регіоні вже традиційно називають “метальниками фекалій”, викривили цю інформацію, подавши це, що я звинувачую керівництво держави у порушенні законодавства про декларування. Офіційно заявляю, що це не відповідає дійсності”, – заявив Карплюк. 

На його думку, це є прямою спробою посварити громаду Ірпеня з керівництвом держави. “Не маючи інших аргументів, автори цих публікацій вдаються до таких дрібних провокацій. На жаль, такі публікації у ЗМІ та у Facebook важко оскаржити в суді, оскільки вони є “оціночними судженнями”, а навіть європейська судова практика не дозволяє їх повноцінне оскарження. Так, вчора, 11 жовтня у Ірпінському суді розглядалося провадження щодо декларації про доходи першого заступника Ірпінського міського голови Дмитра Христюка. Провадження суд закрив через закінчення строків. У своєму виступі я наголосив, що в Україні вже є практика, коли дані до декларації про суттєві зміни у майновому стані могли не вноситися в оперативному режимі до введення електронного декларування. У судовому засіданні я навів приклад, що так міг діяти будь-який чиновник, в т.ч. й вище керівництво держави”, – зазначив Володимир Карплюк.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.