Карплюк: територія Будинку письменників ніколи не буде забудована

28 Січня 2017

Ірпінська міська рада ніколи не дасть дозвіл на будь-яке будівництво на території Будинку письменників. Про це на засіданні 27-ї сесії повідомив ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

16174875_1897436963821630_3026544464601677771_n

Фото Володимира Шилова

“Дивні і незрозумілі речі останнім часом відбуваються довкола Будинку письменників. То там здійснюють санітарну вирубку дерев, серед яких пиляють і здорові, то починають ходити розмови про зведення там церкви. Хочу наголосити, що територія Будинку письменників не може бути забудована, бо це історична частина міста. Дозвіл на це ми ніколи не дамо”, – підкреслив мер.

Крім того, Володимир Карплюк наголосив, що місто готове допомогти з облаштуванням на території Будинку письменників доглянутого парку та відновити будинки. Однак для цього Спілка письменників України має зрушити цей мертвий камінь з місця і почати по-трохи там наводити лад.

Як відомо, зараз і територія Будинку письменників, і самі приміщення там дуже занедбані і уже давно потребуть капітальної реконструкції. А нещодавно з’явилася непідтверджена інформація про будівництво там церкви, що збурило хвилю обговорень у соціальних мережах.

Bookmark the permalink.

Comments are closed