Карплюк: Ми робимо все, щоб місць в дитячих садках вистачило усім

Цього тижня в Ірпені 980 дітей попрощалися зі своїми дитячими садочками. Про це у своєму блозі повідомив міський голова Володимир Карплюк, син якого цьогоріч теж є випускником.

Мер зізнався, що говорити про дитячі садочки в Ірпені непросто. Адже це та сфера, яка більше 25 років перебувала у суцільному застої, і сьогодні потребує швидкої і обширної реанімації. У місті активно росла житлова забудова, тут оселялися переважно молоді родини. Однак ніхто не дбав про те, щоб забезпечити всіх маленьких ірпінчан правом на дошкільну освіту. Відтак сьогодні маємо черги до дитсадків та незадоволення батьків з цього приводу.

57484635e6a5c

На сьогодні Ірпінський відділ освіти опікується 14 дошкільними закладами. В них навчається 2823 дитини. У півтора рази більше – претендують на місце у дитячому садочку. Батьки пишуть заяви одразу ж після народження малюків. І навіть те, що минулого року в Ірпені відкрили перший за десятки років комунальний дошкільний заклад «Бджілка» на 75 місць проблему великої черги це не вирішує.

Міський голова розповів, що зараз в Ірпені будують ще два ДНЗ: на вул. Курортній та вул. Григорія Сковороди. Окрім цього, після відкриття нового медичного центру, де буде створено відділення дитячого стаціонару, приміщення міської дитячої лікарні буде переобладнано під дитячий садочок, який зможе вмістити понад 350 дітей. Ще два дошкільних заклади заплановано збудувати у селищі Гостомель і один – у селищі Коцюбинське.

«Важливо, що із введенням нового санітарного регламенту для дитячих садків з’явилася велика надія на приватні дошкільні заклади. Адже процедуру відкриття для них спростили. Відтепер можна легально організувати невеликий дитсадок у приватній квартирі. Для цього необхідно лише отримати державну ліцензію. У свою чергу, ми будемо всіляко підтримувати такі ініціативи», – пообіцяв Володимир Карплюк

Bookmark the permalink.

Comments are closed.