Карплюк: детальніше про Коцюбинське

12 Квітня 2016

“Народний депутат України Ольга Червакова не лише принижує місцеве самоврядування, а й системно його знищує”, – таку позицію висловив Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.
За його словами, прикриваючись ім’ям Президента та вводячи в оману журналістів, пані Червакова здійснює інформаційний терор, травлю депутатів Коцюбинської селищної ради. Як би ЗМІ це не подавали, не буває так, що 20 законнообраних депутатів погані, а одна селищна голова хороша.

Володимир-Карплюк
Депутатський корпус селищної ради, на відміну від пані Червакової, обраний не за партійними списками, а по мажоритарних округах. Коцюбинчани голосували за кожного з цих 20 депутатів, а значить, довірилися їм.
“У моїй долі вже була ситуація, коли я в 2010 році виграв вибори, а провладна тоді Партія регіонів вкрала мою перемогу. Я пережив залякування та цькування правоохоронної системи”, – сказав мер Ірпеня.
В. Карплюк зазначив, що різниця між ним і пані Черваковою полягає в одному: за ним реальні справи. Якщо завтра будуть перевибори, партія знову виграє. У Коцюбинському і Ірпені: бо тут голосують за результати, а не за популізм та демагогію. Проте якщо завтра будуть перевибори до парламенту, то Ви уже не попадете до списку “Солідарності”, бо наші колеги з партії влади теж бачать, що виборці голосують за результати, а не за істерику.

13000126_10153798476189475_7542817449914645133_n

Нагадаємо, що в Коцюбинському склалась складна політична ситуація через ігнорування селищним головою думки депутатського корпусу та його мешканців.

Bookmark the permalink.

Comments are closed