Карплюк розповів про тиск зі сторони братів Луценків

10 Листопада 2019

Лідер партії “Нові обличчя” Володимир Карплюк розповів про тиск і вимагання зі сторони братів Луценків та районного прокурора.

“Прийшов час розповісти Вам одну цікаву історію.
Коли я став мером Ірпеня, через деякий час зі мною зустрівся у київському кафе “Бель Вю” (вул. Саксаганського, 7) Луценко Сергій Віталійович – брат тодішнього Генерального прокурора України Юрія Луценка. Він повідомив мені, що я маю “здати” Коцюбинське (селище Коцюбинське знаходиться в підпорядкуванні Ірпеня з 60-х років) його людям і тоді він та його брат мали “полегшити” мені життя та припинити прокурорський пресинг”, – розповів Володимир Карплюк.

За словами Карплюка, згодом з ним зустрівся помічник Сергія Луценка, який сказав, що дружба має розпочатися з виділення одного гектара землі на їхніх людей. “Тоді я спробував вийти на Юрія Луценка. Говорив з ним по телефону. Пояснив, що від його імені до Карплюка приїхали по гектар. У відповідь Луценко почав мені кричати, що я ніхто у великій політиці. Далі у мене особисто, в міськраді Ірпеня та в членів моєї команди розпочалися десятки обшуків та послідувало відкриття кримінальних проваджень. За будь-що. Поклали асфальт – справа. Побудували парк, дитячий садок – справа. Ми пережили цей тиск, відкривши з того часу сотні об’єктів інфраструктури, побудувавши найбільшу кількість нових доріг за рекордний час у кілька років”, – додав Карплюк.

Та сьогодні ставленики Луценка залишилися в керівництві прокуратури Києво-Святошинського району та прокуратурі Ірпеня.
“Сьогодні прокурор Києво-Святошинського району Юрій Дмитрунь святкує свій день народження у п’ятизірковому готелі в Трускавці (живе на свою зарплату). Подейкують, що всі працівники місцевої прокуратури скинулися на такий коштовний відпочинок своєму шефу. Тиск Дмитруня на Ірпінь пов’язаний конкретно з його бажанням отримати доступ до бюджету Ірпеня та вижати із забудовників квартири. Логічно, що рекордна кількість кримінальних проваджень, які ініціював Дмитрунь, пов’язана з тим, що ми не погодилися на “схеми Дмитруня”. Так само, як ми не погодилися на “схеми братів Луценків”, – зазначив лідер “Нових облич”.

“Я подумав, що зараз варто приділити дещицю уваги, щоб пролити світло на те, що відбувається у системі прокуратури на місцях. Тож, слідкуйте уважно за новими публікаціями у моєму telegram-каналі”, – підсумував Карплюк.

Bookmark the permalink.

Comments are closed