Ірина Коляденко – бронзовий призер Чемпіонату світу з вільної боротьби серед дорослих

Спортсменка з Ірпеня Ірина Коляденко виборола “бронзу” на Чемпіонаті світу з вільної боротьби серед дорослих. Про це розповів голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

“Приємна новина для спортивної спільноти Ірпеня. На Чемпіонаті світу з вільної боротьби серед дорослих у Будапешті щойно завершився фінал за “бронзу” у ваговій категорії до 65 кг серед жінок. Ірпінчанка Ірина Коляденко наприкінці першого періоду своєю коронною дією “тушувала” спортсменку з Румунії!”, – розповів Карплюк.

До слова, виборовши цього разу “бронзу”, Ірина Коляденко завоювала вже свою четверту медаль чемпіонатів світу.

Як відомо, Ірина Коляденко нещодавно зайняла перше місце на Чемпіонаті України серед жінок до 23-х років у ваговій категорії до 65 кг. Спортсменка є бронзовою призеркою Чемпіонату світу з вільної боротьби. та кращою спортсменкою 2018-го року в Київській області.