Ірпінці пропонують обмежити проїзд вантажного транспорту у місті

2 Липня 2019

В Ірпені пропонують зробити обмежений проїзд вантажного транспорту по внутрішніх вулицях міста. Таке звернення нещодавно було зареєстроване на офіційному сайті Єдиної системи місцевих петицій. На даний момент вона зібрала 17 підписів із 300 потрібних.

Автор петиції пише, що останнім часом у Ірпені збільшилась кількість нових будівництв, багато з яких супроводжуються використанням вантажного транспорту підвищеної вантажопідйомності, зокрема 20 т на одну машину, не враховуючи власну вагу авто, що перевищує допустимі норми. “Використання таких машин призводить до руйнування дорожнього покриття вулиць садибної та багатоквартирної забудови, іноді одразу після капітального ремонту, як це, наприклад, сталося на ділянці вул. 10-та Лінія від Гостомельского шосе до вул. Героїв. Там суттєво пошкоджений асфальт, що був вкладений лише у 2017 році та зламано багато елементів інфраструктури водогонів та дощового дренажу”, – йдеться у петиції.

Автор петиції просить обмежити доступ до малих вулиць Ірпеня для транспорту, повна вага якого відповідає вимогам ДБН Б2.3-5 (максимум 10 тон на вісь) та погодити встановлення відповідних дорожних знаків у місті.

До кінця голосування залишилось 83 днів. Нагадаємо, що для того, щоб петиція була розглянута на сесії Ірпінської міської ради, потрібно зібрати 300 голосів.

Bookmark the permalink.

Comments are closed