Ірпінські спортсмени – призери змагань зі спортивного орієнтування

Молодші учні відділення спортивного орієнтування останню частину червня та початок липня провели у м. Велике Тирново (Болгарія). Захоплюючі тренування та екскурсії передували основній меті цієї подорожі – участь у міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування “EYOC TOUR 2018”. Про це повідомляється на офіційному сайті Ірпінської міської ради з посиланням на Ірпінську ДЮСШ.

Наші спортсмени Анастасія Маглич та Іван Драч здобули срібні нагороди, а Тетяна Петруняк – бронзову.

Загалом на змаганнях були представлені спортсмени з 14 країн. Програма змагань передбачала участь у 3-х стартах (спринтерська дистанція, довга дистанція, масстарт). Переможці визначались за сумою результатів на усіх дистанціях.

“Спринтерська дистанція проходила у фортеці “Царевец”, яка є родзинкою Великого Тирново. Гарний виступ Анастасії Маглич, Тетяни Петруняк та Івана Драча, дозволили захопити лідерство у своїх групах. Гірська місцевість на довгій дистанції та масстарті не стали значною перешкодою для наших спортсменів до п’єдесталу пошани”, – йдеться в повідомленні.