Ірпінська молодь здобула перемогу на Міжнародному конкурсі дитячої журналістики

3 Жовтня 2018

Сотні невгамовних, говірких, усміхнених представники 6 країн, 27 міст і містечок (а це – 53 команди учасників), 100 фестивальних гостей – 27-30 вересня на вулицях міста вирувала 25, ювілейна, “Золота осінь Славутича” – міжнародний фестиваль дитячої журналістики, демократії та творчості.  

На 25-й ЗОСі, як називають фестиваль самі організатори й учасники, разом із юними журналістами та лідерами була Марина Порошенко. “Обличчя заходу” залишили відбитки долонь на бетоні, юнкори смакували картоплю від журі у Любечі, а славутичани слухали Джамалу.

Юнкори змагалися у декількох номінаціях: “Друковані ЗМІ”, “Фото”, “Відео”, “Вокальне мистецтво”, “Хореографічне мистецтво”.

Гран-прі у номінації “Друковані ЗМІ” у запеклій боротьбі виборола команда Університету державної фіскальної служби України у складі студентки 2 курсу спеціальності “Журналістика” Павловської Аліни (головний редактор) та студентки 1 курсу Фурукіної Марини (керівник команди – Ольга Кацан). У газеті “ІрпіньTime”, яка виконувалася як домашнє завдання, і в конкурсній газеті, яку робили дівчатка під час фестивалю, багато місця відведено Ірпеню – як перспективному місту, що стрімко розвивається, у якому створені умови для розвитку й самореалізації молоді. Та й сама назва газети – це гордість за найкраще місто, у якому функціонує найкращий Університет.

Члени команди також отримали путівки до Міжнародного дитячого центру “Артек та грошову премію”.

Переможниці з Ірпеня сфотографувалися із Мариною Порошенко, яка стала гостею фестивалю і взяла участь у традиційному фестивальному ритуалі братання.

Bookmark the permalink.

Comments are closed