Ірпінським підприємцям роз’яснили нові карантинні обмеження

В Ірпені відбувся інформаційний рейд Національної поліції та Муніципальної варти, метою якого було доведення до суб’єктів господарювання останні зміни до постанови № 211 Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. 

Зокрема, підприємцям розповіли про заборону до 24 квітня 2020 р. відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності (на всій території України).

“З дня виходу цієї постанови, ірпінські суб’єкти господарювання, які проводять підприємницьку діяльність на територіях парків, скверів, рекреаційних зон — до закінчення карантину повинні тимчасово призупинити ведення своєї діяльності. Це також стосується закладів харчування, які працюють в форматі “на виніс”, про що їм, та всім іншим було доведено під час спільних патрулювань”, – розповіли представники Мунварти.

Нагадаємо, відсьогодні в Україні посилюють карантинні заходи. Відтепер забороняється рухатися групами більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски. Крім того, забороняється відвідувати спортивні та дитячі майданчики, парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові чи прибережні зони (крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності). Забороняється перебувати на вулиці без документів, перебувати в громадських місцях дітям до 14 років без супроводу батьків. Також не можна самовільно покидати місце обсервації чи ізоляції. 

Джерело: Муніципальна варта Ірпінської міської ради

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.