Ірпінській протиепідемічній амбулаторії передали 500 захисних костюмів

15 Квітня 2020

Сьогодні представники благодійного фонду “Свої” передали 500 захисних костюмів для Ірпінської протиепідемічної амбулаторії. Про це повідомив головний лікар Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Левківський.

“Від усього нашого колективу, Ірпінського центру ПМСД, хочу подякувати нашим друзям з благодійного фонду “Свої” 
за їх підтримку! Ще вчора вони були на митниці, а сьогодні вони вже у нас!!!! Отже, медичні працівники захищені і можуть надавати медичну допомогу пацієнтам з підозрою на COVID-19. Надзвичайно приємно, що у нас в Україні є такий потужний волонтерський рух!”, – додав Андрій Левківський.

Нагадаємо, учора фонд Андрія Портнова переказав Ірпінській центральній міській лікарні 200 тисяч гривень для боротьби з коронавірусом. На ці кошти закуплені засоби індивідуального захисту для медиків.

Зокрема, за фінансової підтримки фонду Андрія Портнова для лікарів медзакладу придбано 200 багаторазових захисних костюмів, які можна дезінфікувати у спеціальній дезкамері. Крім того, закуплено 150 респіраторів FFP2, 60 багаторазових респіраторів, а також дезінфікуючі засоби та витратні матеріали, що використовуються для захисту медиків при лікуванні хворих на COVID-19.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed