Ірпінські учні здобули призові місця на обласній олімпіаді з інформатики

Восьмикласник із Ірпінської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням економіки і права №2 Тимур Гулуа посів перше місце на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Ще троє учнів навчальних закладів Ірпеня здобули треті місця.

Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

“Вітаємо з перемогою на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики Тимура Гулуа, учня 8-Е класу Ірпінської спеціалізованої школи №2 та висловлюємо вдячність учителю інформатики Руслану Петровичу Андрієвському за якісну підготовку учня”, – повідомляють в управлінні освіти і науки.

Треті місця на олімпіаді посіли Антон Білоус (Ірпінський ліцей №3, 9-й клас, керівник – Тетяна Бондарчук), Гліб Король (Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук, 10-й клас, керівник – Іван Нечипорук, Григорій Устименко (школа №17, 11-й клас, керівник – Оксана Устименко).

“Ірпінь багатий на талановитих дітей, які беруть участь у різних конкурсах та олімпіадах. А олімпіада з інформатики – особлива. По-перше, охоплює дуже багато складного матеріалу (і не тільки з інформатики, а й з математики, фізики і т. д.) По-друге, учні працювали два дні поспіль по 5–6 год. Це важко та виснажливо. Наші хлопці справжні бійці”, – відзначила на своїй сторінці у фейсбуці педагог Тетяна Бондарчук.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.