Ірпінська Мунварта відзвітувала перед громадою за 2019 рік

10 Лютого 2020

Ірпінське КП «Муніципальна варта» публічно відзвітувало про свою роботу за 2019 рік. Про це повідомило інформагенство ITV.

“Наша обізнаність стає все більше і більше. Люди звертаються безпосередньо до нашої служби і хочуть, щоб ми допомогли в деяких ситуаціях”, – розповів начальник КП «Муніципальна варта» Микола Ковальчук.

Серед важливих надбань підприємства – розширення системи відеонагляду. До 124 камер відеоспостереження додалось ще 68. Ними оснастили –  парки, пішохідний перехід через залізничний перехід, інші міські об’єкти.

 “Тривожними кнопками”  обладнали спортивні об’єкти, медичні і освітні заклади міста.

За рік на гарячу лінію Мунварти надійшло більше 9000 звернень. Протягом року інспектори попередили більше 35 тисяч правопорушень.

“Дуже багато надано допомоги з точки зору першої домедичної.  Тобто, люди втрачають свідомість, отруються. Цим людям в перші хвилини надається допомога і вони підтримуються в стабільному стані до приїзду швидкої. Також ми попереджуємо факти хуліганства. Ми розуміємо, що  там де є маленькі діти  є певна зона комфорту”, – наголосив Микола Ковальчук.

За словами першого заступника ІМР Олександра Маркушина робота Мунварти в нашому місці дуже помітна, ми це бачимо своїми очима. З цього року запроваджується програма, коли Мунварта по проханням мешканців міста йде у двори.

Повністю ознайомитись зі звітом можете за посиланням.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed