Ірпінська міська рада не планує продовжувати контракт з директором “Чемпіону”

26 Березня 2019

Ірпінська міська рада не буде продовжувати контракт з Анжелою Макеєвою. Про це повідомила депутат міської ради Віолетта Кременчук.

Таке рішення зумовлено непрофесіоналізмом директорки, в результаті якого стадіону було завдано велику шкоду. “Враховуючи стартовий ентузіазм Анжеліки Макеєвої та її спортивні заслуги, виконавчий комітет Ірпінськоі міської ради деякий час давав можливість їй покращити неефективне керівництво стадіоном і не притягував Анжелу до відповідальності за регулярні порушення ведення господарської діяльності. Результати такого керівництва очевидні на фото – до цього стану довела стадіон саме пані Макеєва”, – заявила Віолетта Кременчук.

За її словами , набагато гірше виглядають результати фінансових перевірок роботи стадіону. “Неодноразово комісіями виконкому та депутатів надавалися попередження про відповідальність (в тому числі, кримінальну) щодо халатного ставлення до майна та коштів громади, також надавалися рекомендації щодо налагодження роботи стадіону. Проте, все це було проігноровано Анжелою Макеєвою”, – додала депутат ІМР.

У Ірпінській міській раді планують повідомити відповідні правоохоронні органи про халатність до своїх прямих обов`язків, “чорну” бухгалтерію стадіону, невідповідність статуту діяльності, збитки до бюджету в частині недоотримання коштів від фізичних осіб, акти ревізії використання бюджетних коштів були проігноровані, кафетерій на території не приніс в бюджет жодної копійки (навіть за оренду), загалом всі договори оренди оформлені неналежним чином або відсутні, ми вже не говоримо про низький рівень залученості громадян, а особливо молоді, на територію стадіону, що абсолютно не відповідає потужності закладу.

“Ірпінська міська рада як власник бере на себе термінове антикризове управління Стадіоном аби вивести його з депресивного стану, фінансового та матеріального. Вже найближчим часом будуть створені відповідні комісії, а матеріали службових та фінансових перевірок будуть передані до органів прокуратури та поліції, адже збитки від фінансової нечистоплотності директора ірпінського стадіону становлять сотні тисяч гривень. Ми не будемо прикривати нікого, хто заліз волохатою рукою до кишені громади. На мою думку, уникнути кримінальної відповідальності не дозволить ні зв’язки з покровителями посереднього рівня, ні маніпуляції з відпустками”, – розповіла Кременчук.

Bookmark the permalink.

Comments are closed