Ірпінська міська рада має намір відновити школу у приміщенні Гостомельської ради

У приміщенні Гостомельської селищної ради має бути освітній заклад. На цьому наполягає власник приміщення – Ірпінська міська рада. Раніше тут і була школа. У 1994 році частину приміщення залишили для занять дитячою творчістю, іншу частину зайняла селищна рада.

“За нашим баченням в центрі Гостомеля має бути школа. І це на порядок дешевше, ніж десь будувати нову. Бо нова коштує 150 мільйонів, а цю ми відновимо за 10. Це перший аргумент. Другий аргумент – це час. Прилипко будуватиме нову школу до пенсії: першокласники вже закінчать університети, а він її не збудує. А в цьому приміщенні ми можемо відновити роботу школи вже до 1-го вересня цього року”, – заявив депутат ІМР Максим Плешко.

Як відомо, Гостомельська селищна рада займає приміщення на правах оренди, яке раніше було школою. Власником приміщення є Ірпінська міська рада, яка вирішила в найкоротші терміни відновити тут роботу школи у зв’язку з перевантаженням шкіл Гостомеля.

“Ситуація ускладнена тим, що будівля належить Ірпеню і він хоче тут школу. А земля належить Гостомелю, а Прилипко і його сім’я хочуть тут висотку”, – додав Максим Плешко.

Детальніше – у сюжеті Інформаційного агентства ITV:

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.