Ірпінська лікарня отримала 82 багатофункціональні ліжка з Німеччини

03365

82 сучасних багатофункціональних ліжка прибули сьогодні в Ірпінську центральну лікарню з Німеччини.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Нам вдалося за підтримки нашого міста-побратима Борни виграти грант на 50 тисяч євро. Вони закупили для нашої центральної лікарні 50 механічних багатофункціональних ліжок та 32 електричних ліжка. З сьогоднішнього дня ми їх розпаковуємо, збираємо, і далі вони будуть слугувати мешканцям не тільки нашого Ірпеня, а й усього Бучанського району».  

Оксана Сулима, радниця Ірпінського міського голови з міжнародного співробітництва:
«Цей проєкт став можливим завдяки фінансовій підтримці сервісної служби “Engagement Global”, яка вже впродовж п’яти років підтримує наші міжнародні проєкти з німецьким містом-побратимом Борною».

Медики кажуть, що ці ліжка сприятимуть лікуванню та одужанню «ковідних» хворих. Адже вони оснащені механізмами, які дозволяють підняти чи опустити спинку і покласти хворого у відповідне положення. В електричних ліжках хворий сам зможе це все робити, натиснувши на кнопку. Окрім цього, ліжка мають пристрої для крапельниць, підвісну опору та зручні регульовані бокові перегородки. А ще вони дуже зручні й легкі в переміщенні завдяки рухливим коліщаткам.

Інна Комісарова, медична директорка Ірпінської центральної міської лікарні:
«Ми дуже раді, що в такі непрості часи боротьби з ковідом отримали ці нові функціональні ліжка, і дуже вдячні муніципалітету міста Борна та Ірпінській міській раді за такий безцінний подарунок».

Олександр Маркушин:
«Користуючись нагодою, хочу подякувати місту Борна за допомогу в отриманні гранту на закупівлю цих ліжок, і своїй колезі Сімоне – вона теж міський голова, але в Німеччині – за підтримку Ірпеня в багатьох проєктах».

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.