Ірпінці голосуватимуть за кандидата з команди “Нові обличчя” – опитування

Як би не очорняли Володимира Карплюка і команду “Нових обличч”, абсолютна більшість людей в Ірпені готова голосувати за нього, або іншого кандидата з його команди на виборах мера Ірпеня. Про це свідчать результати опитування, яке запустили  в одній з найбільших фейсбук-груп міста “Про Ірпінь”.

 

Для максимального загострення контрасту сформульовано питання: “Якщо завтра Карплюк вирішить, що йому вже набридло під постійним тиском працювати мером Ірпеня і будуть оголоошені вибори Ірпінського міського голови, то кому ви віддасте свій голос на виборах мера?” Всього лише за добу близько 96 % обрали альтернативного кандидата від партії “Нові обличчя”. 

Дані опитувань у соцмережі не можуть бути репрезентативним, однак дуже показові. Оскільки саме тут здійснюється найбільше вкидання бруду на мера і його команду.

Як відомо, скандальновідомий власник інтернет-провайдера “Best” Олексій Зіневич витрачає близько 100 тисяч доларів на місяць на кампанію проти мера Ірпеня. Нещодавно начальник слідчого управління Національної поліції в Київській області Олександр Осіпов отримав 100 тис. доларів від  за проведення обшуків в Ірпінській міській раді та ряді структурних підрозділів.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.