Ірпінській інфекційці подарували 45 захисних щитків

Для інфекційного відділення Ірпінської міської лікарні подарували 45 захисних щитків. Про це повідомив виконуючий обов’язків Коцюбинського селищного голови Сергій Даніш.

“Щиро дякую Грішину Миколі Володимировичу за подарунок у вигляді 45 захисних щитків для інфекційного відділенню Ірпінської міської лікарні. Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Тільки спільними зусиллями ми зможемо побороти біду, яка спіткала світ”, – зазначив Даніш.

Нагадаємо, днями відбулося урочисте відкриття реконструйованого відділення Ірпінської міської лікарні. На його реконструкцію владі міста знадобилося 20 днів. Це стало можливим завдяки об’єднанню зусиль місцевих громад, влади та бізнесу.

“У новому інфекційному відділенні Ірпінської міської лікарні є 9 індивідуальних боксів на 40 функціональних ліжок з максимальною можливістю облаштування на 50. Це відділення з облаштованим під’їздом для авто “швидкої” та майданчиком для дезінфекції “швидких”. Приміщення обладнане системою фільтрації води та септиком на стічні води. Кожен бокс має приточно-витяжну окрему вентиляцію з підігрівом. Все відділення укомплектоване новими меблями і інвентарем.  В кожному боксі присутні холодильник, мікрохвильова піч, туалет і душ”, – повідомив Маркушин.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.