Ірпіньводоканал нагадує про своєчасну сплату комунальних послуг

Споживачі, які не сплачували за спожиті послуги понад три місяці, автоматично потрапляють до переліку боржників, з якими підприємство працюватиме у судовому порядку. А стягнення боргів у судовому порядку додає на боржника додаткових грошових навантажень у вигляді судових зборів. Про це повідомляється на офіційній сторінці КП “Ірпіньводоканал” у соцмережі.

Комунальне підприємство нагадує, що у разі неможливості погашення заборгованості в повному обсязі можна укласти договір реструктуризації. А якщо оплата за комунальні послуги перебільшує 15% частку від сукупного доходу сім’ї – можна отримати субсидію.

“Якщо абоненти продовжують накопичувати борг – Ірпіньводоканал вимушений застосовувати радикальні міри та обмежувати послугу водовідведення (за допомоги спеціального пристрою боржнику обмежують можливість користування каналізацією без доступу у квартиру та без негативних наслідків для інших мешканців будинку, які вчасно розраховуються за надані послуги)”, – йдеться у повідомленні.

Відновлення послуги відбудеться тільки після оплати боргу та робіт з підключення, згідно технології, вартість якої:
• в комунальному секторі, водопостачання – 300,00 грн., водовідведення – 700,00 грн.
• в приватному секторі, водопостачання – 300,00 грн., водовідведення – 250,00 грн. (за можливі додаткові роботи (сварка і т.д.) оплата додаткова).

Як повідомляється, у разі відключення абонента від водопровідних та каналізаційних мереж за абонентську заборгованість для підключення необхідно особисто прийти до Абонентського відділу “Ірпіньводоканал” за адресою: м. Ірпінь, вул. Соборна 1-А, та виконати звірку розрахунків, отримати рахунок на оплату за роботи по відключенню-підключенню.

Для цього необхідні документи (оригінали та копії):
1. Заява від абонента на підключення – відключення.
2. Квитанції про сплату заборгованості та за роботи по відключенню-підключенню.
3. Довідка про виконання технічних умов для підключення об’єкта до міських мереж водопроводу та каналізації.

Телефони абонентського відділу: (04597) 62-833, (067) 219-84-80

Bookmark the permalink.

Comments are closed.