Ірпінь відвідали представники оборонного комітету парламенту Швеції (відео)

В Ірпені знову гості зі Швеції. Це вже п’ята делегація з цієї країни після звільнення міста від окупантів. У травні тут побували міністр цивільного захисту й міністр оборони. А сьогодні з Ірпенем знайомилися представники оборонного комітету парламенту Швеції. Гостей зустрічав керуючий справами виконкому Ірпінської міськради Дмитро Негреша.

Дмитро Негреша, керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради:

 «Ваше слово – це ваша зброя. І ви можете її використовувати на своїй арені, там, де ви виступаєте, й говорити правду яка є. Про те, що Україна потребує однозначно допомоги зі зброєю, деокуповані міста потребують допомоги з відновленням».

Делегація побувала біля зруйнованого будинку культури, на пошкодженому стадіоні «Чемпіон», біля кладовища розстріляних автівок.

Тут очільник комітету з питань оборони парламенту Швеції, ексміністр оборони Петер Гультквіст поділився намірами своєї країни щодо підтримки України.

Петер Гультквіст, очільник Комітету з питань оборони парламенту Швеції, ексміністр оборони Швеції:

«Ми будемо підтримувати Україну до кінця. Ми повинні допомагати постійно, тому що це не тільки війна України, це також і наша війна. Тому дуже важливо допомагати у всіх можливих напрямках до кінця. А після цього ми повинні вибудувати високий поріг проти росії».

Свій візит в Ірпінь гості зі Швеції завершили біля зруйнованого Романівського мосту.

Ганна Гуннарссон, членкиня парламенту Швеції:

«Це дуже важливо для нас – бачити, чути та відчувати, що тут відбулося. Підтримка Швеції щодо свободи та незалежності України надзвичайно сильна. Тож ми продовжуємо ставити питання, спілкуватися з політиками та представниками влади, аби розуміти, яка саме підтримка ще потрібна Україні, і, звичайно ж, аби самим все відчувати».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.