Ірпінь тимчасово отримав нового прокурора

15 Серпня 2016

Від сьогодні обов’язки начальника Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури виконує Юрій Андрійович Манелюк. Наразі прокурор освоюється у новому робочому кабінеті і, як стверджує, ще не встиг ознайомитися зі справами, які веде Ірпінська прокуратура, і не має жодної інформації навіть по найрезонансніших випадках.

“Мене щойно призначено прокуратурою Київської області на цю посаду як виконуючого обов’язків. Тому у мене на даний час немає жодної інформації щодо відкритих справ. Я з’ясую всі питання, що стосуються діяльності Ірпінського відділу прокуратури, і в подальшому буду вивчати справи, з’ясовувати обставини, які мають місце, вивчу ситуацію, яка відбувається в цьому регіоні і тільки потім зможу коментувати щось з приводу справ”, – повідомив Манелюк кореспондентам “Правди Ірпеня”.

Як з’ясувалося, сьогодні окрім журналістів, на знайомство до пана Манелюка завітав також голова Громадської організації “Адвокат “Правозахисна група” Віталій Чернілевський.  Він передав новому прокурору звернення з проханням уважно і всебічно вивчити справу щодо підробки бюлетенів на перевиборах у селищі Коцюбинське та вжити відповідних заходів. Юрій Андрійович пообіцяв дослідити дане провадження.

13912628_10154096716009475_8937314659755422397_n

У мережі Інтернет інформації про Юрія Манелюка практично немає. За словами самого прокурора, останні 16 років він працював у прокуратурі міста Києва та не був публічною особою. Протягом якого часу він перебуватиме на посаді в Ірпені – поки що невідомо.

Нагадаємо, що 12 серпня після оперативної наради під головуванням прокурора Київської області Дмитра Чибісова було прийнято рішення про відсторонення від посади керівництво Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури.

“У зв’язку з численними зауваженнями та порушеннями в діяльності територіальних підрозділів прокуратури почато службову перевірку, під час якої від виконання службових обов’язків відсторонено начальника і заступника Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури, а також прокурора”, – повідомила прес-служба прокуратури “Українським новинам”.

Bookmark the permalink.

Comments are closed