Ірпінь та Борна належать до двійки найстаріших партнерств Німеччини

5 Листопада 2017

Міста Ірпінь та Борна належать до двійки найстаріших партнерств Німеччини. Про це розповіла регіональний координатор проекту “Партнерство з містами України” Юлія Федів під час Підсумкової міжнародної конференції “Розвиваємо освіту разом – навчаємось в один одного і навчаємо один одного”, яка відбулася вчора в Ірпені. 

“Проект “Партнерство між містами” розпочався в 2016 році. Я хочу зазначити, що міста Ірпінь та Борна належать до двійки найстаріших партнерств між містами Німмеччини після Лейпцига та Києва”, – заявила Юлія Федів.

 

За її словами, два останні роки міста-побратими досить стрімко активізували свою співпрацю.”Така взаємодія дуже радує. Мені імпонує те, що за цей час був реалізований один з накращих та найуспішніших проектів у сфері освіти”, – зазначила Федів.

 

Як відомо, проект Партнерство між містами України та Німеччини реалізується сервісною службою “Міста в єдиному світі” які підтримуються Міністерством економічної співпраці та розвитку Німеччини та Німецькою агенцією технічної допомоги Україні. Розрахований він на 3 роки і охоплює наразі 46 міст-побратимів України і Німеччини.

Bookmark the permalink.

Comments are closed