Ірпінь став чистішим – місцеві мешканці

19 Серпня 2017

Нещодавно у соціальній мережі Facebook провели опитування місцевих мешканців Ірпеня щодо якості прибирання території міста у 2017 році.

За результатами опитування 72 людини ствердило, що дійсно місто стало чистішим та комфортнішим, 1 людина утрималась і жодного негативного відгуку немає.

“Можу зробити висновки, що наш проект “Місто по квадратах” показав себе на практиці. Будемо працювати та покращувати нашу роботу й надалі!” – запевнив начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ Ірпінської міської ради Андрій Літвінов.

Як відомо,  в Ірпені розробили проект “Місто по квадратах”, що спрямований на покращення якості прибирання вулиць міста. “В цьому проекті ми розбили Ірпінь на 6 приблизно однакових квадратів. Встановили об’єми – довжина тротуарів, зелених зон у метрах, площі у метрах квадратних. В кожному квадраті є відповідальний, двірники, працівники благоустрою, інспектор. За кожним тротуром, зеленою зоною, зупинкою – будуть закріплені відповідні працівники”, –зазначив Андрій Літвинов.

Bookmark the permalink.

Comments are closed