Ірпінь проведе в останню дорогу захисника України Назарія Левшина

Завтра, 2 серпня, Ірпінь прощатиметься із сержантом Назарієм Левшиним, який віддав своє життя, захищаючи Україну. Про це повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Поховання відбудеться об 11.00 на Алеї пам’яті захисників України.

Назарій Левшин народився 20 травня 1999 року у селі Гороховатка на Харківщині. Після навчання у школі та коледжі пішов добровольцем на строкову службу, а згодом за власним бажанням підписав контракт у частині 3018.

Повномасштабне вторгнення Назарій зустрів на Луганщині, де боронив населені пункти Рубіжне й Сєвєродонецьк. Левшин також брав участь у бойових діях під Бахмутом.
Свій останній бій захисник зустрів 26 липня 2023 року в районі населеного пункту Діброва, Сєвєродонецького району, Луганської області.

«У нашого Героя залишилась дружина, мама, тато, сестра і молодший брат. Приходьте вшанувати пам’ять жителя Ірпеня та підтримати родину! Слава нашим Героям!», – написав мер у фейсбуці.

Нагадаємо, 29 липня в Ірпені попрощалися із загиблим захисником Сергієм Зеленюком. Відспівували полеглого героя у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, а поховали на Алеї Пам’яті Захисників України на ірпінському кладовищі.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.