Ірпінь: повертаємо спорт до життя

8 Липня 2016

Пам’ятаєте, як раніше діти не вилазили з комп’ютерних клубів. Життя в інтернеті стало занадто важливим, щоб піти погасати в м’яч. Батьки почали непокоїтись про дітей, що не можуть дотягнути до нормативів по фізкультурі, натомість сидять годинами у віртуальній реальності. Стало очевидно, що нам потрібно знову навчитися любити спорт і бути здоровими.

 577e65d9862d7

Якщо говорити про спорт, то Ірпінь – це особливе місто. Тут може знайти активне заняття кожна людина. У нас працюють різнонаправлені секції: від танців до боротьби. Але на гуртки йдуть ті діти і дорослі, які вже зацікавлені у спорті. Але як залучити до активного життя особу, яка ще не визначилася? Яка вагається? Цю проблему вирішує спорт «на відкритому просторі». В Ірпені – це загальноміські спортивні заходи. Наприклад, ось уже 15 років поспіль наприкінці червня у місті відбувається тиждень спорту для дітей і молоді. А цього року організатори перевершили себе і представили оновлену програму, що переросла у грандіозний Irpin Sport Fest, який пройшов на території Ірпінської Біблійної Церкви.

До того, як стати фестивалем, цей захід був відомий як спортивний табір для дітей і молоді. Щороку до його проведення залучається багато волонтерів.  Цього року тематикою тижня спорту став космос. Організатори створили тематичні станції: «Атмосфера», «Планетарій», «Англійська», «Кросс-фіт» тощо. У таборі зібралася  найбільша за всю його історію кількість команд –12 (діти віком від 6 до 14 років). Важливо, що наставники вчили дітей не лише турбуватися про фізичну форму свого тіла, а й спілкуватися один з одним. Як на мене,  сьогодні таке вміння є дуже важливим, оскільки  саме з уміння спілкуватися з ближнім, чути один одного, починається формування здорової громади.

Окрім дитячої програми, у таборі організовують безліч  заходів для молоді, такі як: футбол, волейбол, баскетбол, сквош, богатирські ігри, екстремальні розваги. Для тих, хто не охоче сприймає подібні навантаження, було проведено ряд практичних занять з англійської мови, вчили створювати сайти, розмальовувати печиво.

Наразі будується великий стадіон, а також ціла мережа спортивних майданчиків, аби спорт та здоровий спосіб життя стали для Ірпеня нормою, а наші спортсмени були відомі усьому світові. До речі, нам потрібно більше нових футболістів до збірної, щоб наступного разу результати перевершували себе!

Bookmark the permalink.

Comments are closed