Ірпінь отримав від німців у подарунок автодрабину

29 Жовтня 2018

Сьогодні пожежники Ірпеня отримали цінний і дуже потрібний подарунок – спеціальну автодрабину заввишки 30 метрів. Техніку Ірпеню надали з Німеччини. Про це повідомив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк. 

За його словами, автодрабина дозволить проводити рятувальні операції у будинках на рівні 10 поверху. До цього у розпорядженні рятувальників регіону була всього одна така драбина 1984 року випуску. Нова драбина більш маневрена, швидша, її конструкція дозволяє надати потерпілому першу медичну допомогу одразу в люльці, що надзвичайно важливо, коли лік іде на секунди.

“Це стало можливим завдяки системній міжнародній співпраці, яку Ірпінь активно розвиває протягом останніх трьох років. Інвестиційна рада Ірпеня продовжує вести переговори про залучення нових можливостей для розвитку міста та Приірпіння”, – наголосив Карплюк.

Як відомо, нещодавно завершився фінальний етап міжнародного проекту у сфері протипожежної безпеки, який реалізовували рятувальники та міські адміністрації міст-побратимів Ірпеня та Борни. Спочатку ірпінські пожежники вивчали специфіку роботи колег у Німеччині, а протягом цього тижня делегація з Борни знайомилася з українською системою протипожежної безпеки на прикладі пожежних частин Приірпіння.

Bookmark the permalink.

Comments are closed