Ірпінь не дає Коцюбинському замерзнути

31 Жовтня 2017

Ірпінь виділив гроші на часткове погашення заборгованості головного теплопостачальника Коцюбинського, компанії “Майстер-Енерго” перед Нафтогазом. Рішенням виконкому сьогодні ухвалили виділити 1 млн.766 грн.  на відшкодування різниці у тарифах та 1 млн. грн. авансу за теплову енергію на комунальні установи Коцюбинського, що перебувають на балансі Ірпінської міської ради – дитячі садочки, школи, будинок культури.

“Я вдячний членам виконавчого комітету та Ірпінському міському голові Карплюку В.А. за те, що з розумінням віднеслись до ситуації в Коцюбинському і швидко відреагували на наше звернення. Мені прикро визнавати, що селищний голова Матюшина О.В проігнорувала засідання, на якому фактично вирішувалось питання опалювального сезону. Попри цей негативний момент, нарешті мешканці Коцюбинського матимуть опалення в своїх домівках”, – написав на своїй сторінці у соцмережі депутат Коцюбинської селищної ради Сергій Даніш.

 

Варто зазначити, що 30 жовтня Коцюбинська селищна голова Ольга Матюшина попросила допомоги в очільника Ірпеня Володимира Карплюка і надіслала йому відповідне звернення. Однак, попросити підтримки у членів виконкому ІМР таки не з’явилася.

Незважаючи на це, гроші виділено. Сплативши борг, теплопостачальник отримає номінації від НАК “Нафтогаз України” для отримання газу та запуску опалювального сезону в Коцюбинському.

 

Нагадаємо, що у селищі другий рік поспіль виникають серйозні проблеми зі стартом опалювального сезону. Станом на 31 жовтня тепло є лише в оселях частини мешканців Коцюбинського.

Bookmark the permalink.

Comments are closed