Ірпінь наповнений енергією успіху – кияни

В Ірпені докладають максимальних зусиль, щоб місто розвивалося. За останні роки Ірпінь змінився до невпізнаваності. Таке враження склалося у киян, які відвідали Ірпінь.

“Людина, яка знаходиться в не зовсім розвиненому оточенні, сама стає схильним до саморозвитку і успіху.
Наведу наприклад місто Ірпінь, який знаходиться всього в 7 км від Києва. Відчуття, що потрапляєш іншу країну, в інший вимір. Зовсім недавно це місто було не примітним, за винятком унікальної природи”, – пише киянка Наталія Скаб.

За її словами, приємно спостерігати за ростом і розвитком міста. “Кожен день на його обличчі відображається успіх, на тлі колосальних вкладень влади в інфраструктуру, змінюються і самі люди, які тут проживають. Тут немає жодного шматочка землі, де жителі не облагороджують озелененням свої прибудинкові території. Люди, бачачи красу і чистоту міста, беруть участь у всіх масових суботниках. Такої кількості людей на суботнику житлових комплексів, я не бачила ніколи”, – зазначила пані Наталія.

Киянка вражена змінами Ірпеня. “Тут за останні два роки створено чотири великих парку з європейськими стандартами ландшафтного дизайну і розвагами, безліч маленьких парків облагороджені; проведено реконструкцію дитячої поліклініки (не просто ремонт, а дизайнерський підхід створення дитячої райдужної атмосфери); проведено ремонт доріг, тротуарів, освітлення вулиць; реконструйовано центральну площу з фонтанами і зонами відпочинку; проведено повну реставрацію стадіону; організовано масштабне свято Дня Міста, якого населення не бачило за всю історію, і багато чого іншого” – не приховує захвату Наталія. 

Киянка запевняє, що варто звертати увагу на позитивні зміни, які здійснюються адміністрацією міста: “Це місто наповнене не тільки шикарним сосновим повітрям, але ще і енергією успіху. Я хоч і не живу тут, але приїжджаючи сюди, їхати не хочеться. Переконана в тому, що якщо кожен день зі свого вікна спостерігати розвиток, а не деградацію, це стає двигуном особистого успіху”.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.