Ірпінь – місто без парканів: чи можливо це?

24 Червня 2019

В Ірпені пропонують зробити місто – містом без парканів. Таке звернення нещодавно було зареєстроване на офіційному сайті Єдиної системи місцевих петицій.

За умови реалізації петиції людина, яка прямує вулицею, бачитиме фасади будівель, а не паркани. Автор вважає, що це візуально зробить місто вільнішим і красивішим.

“Розробити концепцію місто без парканів. В результаті якої людина йде по вулиці буде бачити фасади будівель, а не фасади парканів. Це візуально зробить місто вільніше і красивіше. Пропоную перед розглядом проекту створити 3D візуалізацію вулиць міста без парканів. І це дуже сильно буде відрізняти Ірпінь від інших міст України в кращу сторону”, – йдеться у петиції.

Концепція цікава, але чи готові до цього ірпінці? Адже обійстя парканами захищають від злодіїв та від чужих очей заради спокійного приватного життя.

Жителі висоток не хочуть, щоб чужі ходили по їх прибудинковій території.

Варто зазначити, що на даний момент петицію підписали 13 осіб. Нагадаємо, що для того, щоб петиція була розглянута на сесії Ірпінської міської ради, потрібно зібрати 300 голосів.

Bookmark the permalink.

Comments are closed