Ірпінь – єдине місто на Київщині, де люди задоволені дорогами, – соцопитування

25 Травня 2019

У травні 2019 року інтернет-видання Mistoinform провів опитування серед жителів 9 міст Київської області щодо підходу місцевої влади до ремонту та заміни дорожнього покриття. Задоволеними виявились лише мешканці Ірпеня.

“Дороги – чи не найголовніше питання для містян. Приорітетним його вважають як жителі великих міст, в тому числі столиці України, так і маленьких населених пунктів. Ями, виступаючі над дорожнім покриттям люки, тріщини та вибоїни, розбиті тротуари – це точно не те, з чим хоче зіштовхнутись пішохід чи автомобіліст”, – пояснюють ініціатори опитування.

За результатами проведеного опитування Ірпінь став єдиним містом на Київщині, де люди переважною більшістю задоволені підходом місцевої влади до ремонту доріг. За це віддали голоси 56% опитаних, ще 34% вважають зусилля у цьому напрямку посередніми.

В той же час, незадоволеними підходом до ремонту та побудови нових автошляхів виявились лише 10% опитаних.

Всі добре знають, що декілька років тому Ірпінь не міг похизуватися якістю доріг. Але з 2015 року це питання стало одним із основних і перебувало на особливому контролі керівництва міста.

За останні чотири роки Ірпінь отримав більш як півсотні капітально відремонтованих доріг. Схожих темпів немає ніде на Київщині, а то й в Україні.

Bookmark the permalink.

Comments are closed