“Ірпінь-Чемпіон” - володар Кубку Незалежності 2017

Учора в Ірпінській ДЮСШ пройшов футбольний турнір, присвячений Дню Незалежності України, у фіналі якого зустрілися команди “Ірпінь-Чемпіон” та команда “Сокіл”.

Команда “Ірпінь – Чемпіон”, лише з різницею в один м’яч,  здобула перемогу – 6:7,   над командою “Сокіл”  і стала володарем Кубка Незалежності  – 2017 року, який урочисто вручив наприкінці гри директор Ірпінської ДЮСШ – Володимир Тарасов !

Ця гра стала гарною підготовкою для ірпінської команди, яка вже сьогодні на стадіоні “Чемпіон” o 16.00 буде приймати команду “Курсор” в рамках 15 туру чемпіонату Бучанської об’єднаної територіальної громади з футболу.

Отож, запрошуємо любителів футболу нашого міста на цей матч підтримати нашу місцеву команду !