Головний архітектор Ірпеня виступить на Форумі громад

Цієї п’ятниці, 28 квітня, у Києві пройде Форум громад, де представники центральної та місцевої влади разом із донорами обговорять проєкти відбудови громад та шляхи подальшої децентралізації. Одним зі спікерів буде начальник відділу містобудування та архітектури Ірпінської міської ради Михайло Сапон.

Як зазначають організатори, форум збере разом представників влади, які відповідають за відновлення та розвиток громад і територій, представників донорських організацій, які зацікавлені в фінансуванні проєктів відновлення в Україні та представників громад, які потребують фінансування, експертизи, зв’язків для відновлення та розвитку.

«Співпраця місцевої влади та бізнесу у відбудові громад, що постраждали внаслідок бойових дій, є вкрай важливою як для перших, так і для других. Все взаємозв’язано. Зруйноване місто — бізнес не може розвиватися. Місто відновлюється — водночас починає розвиватися бізнес. Про це і буду говорити на форумі. За останній рік Ірпінь здобув колосальний досвід у цьому напрямку, ним і буду ділитися», — розповів журналістам ITV Михайло Сапон.

Форум громад пройде у CITYHOTEL, що в Києві, на вулиці Б. Хмельницького, 56А. Реєстрація ТУТ.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.