Генеральний план міста Ірпінь є законним, – рішення суду

27 Березня 2019

Київський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні адміністративного позову у справі щодо підготовки та проведення громадських обговорень містобудівної документації “Оновлення генерального плану міста Ірпінь” та громадських слухань “Оновлення генерального плану міста Ірпінь”, що відбулися 30 листопада 2018 року. Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

“Позивач в своїй позовній заяві стверджував, що під час ініціювання та проведення заходів з підготовки загальноміських громадських слухань під час розроблення проекту містобудівної документації “Оновлення генерального плану міста Ірпінь Київської області” Ірпінською міською радою було порушено порядок щодо повідомлення громади про проведення вказаних громадських слухань, – зазначила начальник юридичного відділу Оксана Залужняк. – Однак суд наголошує на тому, що відповідачем –Ірпінською міською радою – було надано суду докази, які підтверджують факт повідомлення громади міста Ірпінь про проведення громадських слухань вчасно та в передбаченому законом порядку”.

У рішенні суду зазначається, що Ірпінська міська рада (відповідач) як суб’єкт владних повноважень довела суду правомірність своїх дій під час проведення громадських слухань в місті Ірпені.

Bookmark the permalink.

Comments are closed