Голова Коцюбинської ТВК Демченко і Матюшина заодно

Голова Коцюбинської ТВК Людмила Демченко робить усе, щоб не зареєструвати деяких кандидатів на вибори Коцюбинської селищної ради. Про це заявляє секретар Коцюбинської селищної ради Юлія Главацька.

«Сьогодні Демченко провела засідання ТВК о 22:00. Наступне засідання ТВК призначила на середу –  на останній день реєстрації кандидатів. Вони планують зробити все для того, аби не зареєструвати кандидатів від партії “Нові обличчя” та кількох невигідних їм само висуванців», – повідомляє Главацька.

13516218_264278223934260_5103311880154026365_n

Всім зрозуміло і очевидно, що голова ТВК Демченко заодно з Ольгою Матюшиною. За словами Юлії Главацької, Демченко та Матюшина щодня на одному автомобілі їздять на роботу і з роботи, крім того, ТВК працює в актовому залі селищної ради і вони разом часто збираються «на каву» у кабінеті Матюшиної. Слід також нагадати, що і Демченко, і Матюшина є представниками однієї політичної сили – БПП.

Як повідомляють мешканці Коцюбинського, працюючи статистом у селищній поліклініці, Людмила Демченко ще на минулих виборах відкрито агітувала коцюбинців за Ольгу Матюшину і займалася антипіаром щодо кандидатів від партії «Нові обличчя». Це вона продовжує робити й зараз.

«Чорна піарщиця Ірина Федорів, яка розколотила громаду Коцюбинського, шле усім членам ТВК смс із вказівками, кого з кандидатів не реєструвати. Публічно звертаюся до керівництва Служби безпеки України перевірити цю інформацію», – зазначає Юлія Главацька.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.