Голова Коцюбинського Ольга Матюшина вкотре проігнорувала громаду селища

28 Жовтня 2017

Селищна голова Коцюбинського Ольга Матюшина не з’явилася на громадські збори, що відбулися сьогодні у місцевому Будинку культури. Матюшина проігнорувала офіційне запрошення ініціативної групи, яке їй надіслали напередодні.

На збори зібралося більше півтора сотні мешканців Коцюбинського. Люди хотіли почути відповіді селищного голови на найбільш наболілі питання. Зокрема, які стосуються опалювального сезону та незадовільної роботи УЖКГ “Біличі”. Проте на зустріч прийшов тільки радник Матюшиної Дмитро Мамаєв. Чоловік сам зізнався, що займає цю громадську посаду лише від 5 жовтня 2017 року та “ні за відповідальністі не несе”. Не з’явився на зустріч з людьми і новий очільник УЖКГ “Біличі”, а його заступниця Леся Петрик-Єльнікова відмовилася відповідати на питання громади.

 

Люди були обурені тим, що Ольга Матюшина ігнорує громаду, уникає зустрічі з мешканцями селища і не виконує свої прямі обов’язки. Варто нагадати, що з цими ж питаннями люди приходили до селищної голови у приймальний день у середу, 25 жовтня, однак її не було у робочий час на робочому місці. А перед цим довгий час Ольга Матюшина офіційно перебувала у лікарняній відпустці.

 

“Представник “Майстер-Енерго” прийшов, розказав свою позицію, показав документи, а Ольга Матюшина – не прийшла. То кому є що приховувати? Чому вона боїться людей і не виходить до нас?”, – зазначила представник ініціативної групи.

 

У результаті абсолютною більшістю голосів громада Коцюбинського ухвалила рішення про висловлення недовіри Ользі Матюшиній та вирішила розпочати процедуру  про відкликання її з посади селищного голови за народною ініціативою.

Bookmark the permalink.

Comments are closed