Фіскальний університет оголошує конкурс для учнів 1-9 класів

30 Січня 2019

Фіскальний університет проведе ІІ Всеукраїнський Мистецький конкурс “Податкова абетка” для учнів 1-4 класів, “Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи” – для учнів 5-9 класів, як одного із незалежних складових Всеукраїнського конкурсу “Податківець майбутнього”. Про це повідомляється на сайті Університету.

Конкурс носить тематичний характер та спрямований на поглиблене вивчення молоддю ролі, значення та місця податків у житті держави, а також дасть дітям можливість ширше розкрити свої творчі здібності. Також метою конкурсу є популяризація податкової та митної грамотності, сприяння творчому підходу до виховання та формування свідомого ставлення до сплати податків у дітей та молоді шкільного віку, налагодження партнерських відносин між податківцями та майбутніми платниками податків.

На Мистецький Конкурс приймаються роботи у форматі А2, А3, А4, а також сюжетні композиції виконані за допомогою: аплікації, колажу, вишивки, в’язання, батику, бісероплетіння, випалювання, художньої різьби, чеканки, ліплення, вітражу тощо. Прийом робіт до 8 лютого.

Bookmark the permalink.

Comments are closed