Долучайтеся до формування мережі автобусних маршрутів!

18 Червня 2015

Сьогодні на Київщині функціонують більше 600 маршрутів, які обслуговують близько сотні перевізників. Але оскільки розвиток житлової та промислової інфраструктури змінює так звану карту потреб у транспорті загального користування (одні маршрути стали неактуальні, а в інших, навпаки, люди потребують, наприклад на недавно побудованих житлових масивах) Київська обласна адміністрація готова розглянути всі пропозиції – не тільки від райдержадміністрацій, міськвиконкомів та автотранспортних підприємств, а й від кожної людини.

Ознайомтеся з мережею міжміських і приміських автобусних маршрутів загального користування (http://bit.ly/1IFgu6c). Пропозиції та зауваження приймаються Управлінням інфраструктури КОДА за адресою: Київ, пл. Лесі Українки, 1, або на електронну пошту [email protected] до 10 липня 2015.

До останнього часу Київська область була однією з трьох областей України, в яких це питання не було офіційно врегульовано, що дозволяло недобросовісним чиновникам відкривати, закривати і міняти маршрути на свій розсуд, абсолютно безконтрольно і найчастіше тільки у власних інтересах. Прозоре ж формування повної мережі маршрутів дозволить вивести на якісно новий рівень перевезення по Київщині пасажирів і багажу автотранспортом.

be72842baf4e126619ad70157717de64

Bookmark the permalink.

Comments are closed