До Ірпеня завітав голова Національної спілки журналістів України

9 Лютого 2019

У Фіскальному університеті відбулася зустріч із головою Національної спілки журналістів України Сергієм Томіленком, яка, зокрема, передбачала обговорення умов співпраці університету із найбільшим об’єднанням журналістів в Україні. Про це повідомляється на офіційному сайті вищого закладу освіти. 

У зв’язку із збільшенням випадків нападів на журналістів, було  обговорено можливість навчання членів спілки мистецтву самооборони у ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації. Передбачається, що журналісти зможуть дізнатися, як захисти себе психологічно, фізично та як швидко відновитися після будь-якого перешкоджання професійній діяльності.

Після зустрічі із керівництвом університету, голова Національної спілки журналістів України поспілкувався із студентами. Сергій Томіленко, зокрема, розповів про діяльність, обов’язки та проблеми спілки, яка налічує 19 000 журналістів по всій Україні, та відповів на питання чи обов’язково мати журналістську освіту, щоб стати успішним журналістом.

Голова Національної спілки журналістів України підкреслив, що професія журналіста цікава, але дуже небезпечна і журналісти об’єднуються заради відстоювання професійних інтересів, захисту прав журналістів та захисту свободи слова.

Варто зазначити, що в Університеті розвивається напрям економічної журналістики, яка нині, на думку експертів, відчуває потребу в сучасних фахівцях. Тому він, своєю чергою, зацікавлений у підтримці Спілкою журналістів студентів, які опановують цей фах.

Bookmark the permalink.

Comments are closed