До Ірпеня завітала найбільша за останні 9 років корейська делегація

Днями Ірпінь відвідала делегація з Південної Кореї. До міста завітали представники найбільшого бізнесу країни та Міністр земель, інфраструктури та транспорту Ван Хі Рьон. Про це повідомили в Ірпінській міській раді.

Делегацію в Ірпені супроводжував керуючий справами виконавчого комітету ІМР Дмитро Негреша. Разом із ним корейська делегація побувала у найбільш пошкоженому районі Ірпеня — СМУ. Оглянули ЖК «Ірпінські Липки» та приватний сектор на вулиці Багірова.

Також вони відвідали Романівський міст та кладовище розстріляних автівок.

«Міністр був шокований, коли оглянув згорілі будинки на Липках та паркани зрешетовані кулями у приватному секторі на вулиці Багірова. Коли ж пан Ван Хі Рьон побачив кладовище автомобілів, затримався і поставив десятки запитань про долі людей, які рятуючись, залишали все своє майно», — розповідають у міськраді.

Варто зазначити, що Міністр земель, інфраструктури та транспорту Південної Кореї під час свого візиту до України також зустрівся і з Президентом Володимиром Зеленський. За результатами зустрічі було оголошено, що Корея виділить для України 2,3 мільярда доларів.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.