До Ірпеня їдуть спортсмени, які популяризують велотуризм

До Ірпеня їде команда ADVENTURE TEAM – спортсмени, які популяризують велотуризм, здоровий спосіб життя і розповідають про найкрасивіші місця України. Про це розповів перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

“Марафон “Transukraїne – bikepacking race” стартує у суботу зранку в Новгород-Сіверському на Чернігівщині. У дорогу вирушають більше 120 велосипедистів, які проїдуть приблизно 1500 км з півночі на захід, і фінішують в Ужгороді. Це спортсмени з усієї України, в тому числі – з Приірпіння. Дорогою марафонці мають три чекпойнти, серед них – наше чудове місто Ірпінь”, – зазначив Маркушин.

За його словаи, місце для реєстрації спортсменів буде встановлено в приміщенні Ірпінської міської ради. Також у сквері імені Сидорука облаштують локацію, де велосипедисти зможуть перепочити, випити кави, поспілкуватися і, за потреби, отримати медичну допомогу. 
Велосипедисти будуть прибувати поодинці або невеликими групами протягом усіх вихідних.

“Тому якщо вам цікавий велосипедний рух, – приходьте знайомитися з однодумцями та підтримувати своїх фаворитів. Переконаний, що ірпінці гостинно приймуть велогонку. Прошу водіїв автівок дотримуватися дистанції та бути обережними на дорогах. Ласкаво просимо до Ірпеня – міста парків, спорту та здоров’я!”, – додав Олександр Маркушин.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.