Для вчителів Ірпеня провели майстер-клас щодо дистанційного навчання

В Ірпінському академічному ліцеї відбувся онлайн майстер-клас для вчителів щодо використання технологій дистанційного навчання на платформі Google Classroom. Про це повідомили на сторінці Управління освіти і науки Ірпінської міської ради у соцмережі.

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

Модератором заходу була Людмила Кухар, заступник декана з навчально-методичної роботи НПУ ім Драгоманова, кандидат педагогічних наук.

Усі необхідні матеріали з навчальних предметів були розміщені на платформі Google Classroom. Крім того, класні керівники отримали та надали учням паролі доступу до навчальних матеріалів.

Світлина від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

“Важливо організувати навчання у період карантину так, щоб усі змогли працювати максимально ефективно та зберегли своє здоров’я!”,- зазначили у повідомленні Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

Нагадаємо, постановою Кабміну №215 від 11 березня 2020 року на всій території України введено карантин. Вихованцям дитсадків, учням, студентам заборонено  відвідувати навчальні заклади. Натомість Міністерство освіти і науки України видали Наказ №406, яким зобов’язує керівників закладів освіти розробити план роботи закладів у час карантину за допомогою дистанційного режиму навчання і забезпечити гнучкий графік роботи для освітян.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.