Діти Ірпеня відпочивають у шкільних таборах

9 Червня 2016

Близько 450 дітей Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля та Коцюбинського зараз відпочивають та оздоровлюються у літніх шкільних таборах. Для належного харчування та змістовного дозвілля школярів бюджет міста виділив майже 200 тисяч гривень. Про це у своєму блозі написав Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

57584c8287019

За словами мера, табори почали працювати 31 травня і триватимуть до 17 червня. За ці три тижні школярі мають змогу активно відпочити від важкого навчального року, фізично зміцніти і набратися нових знань. Такі табори зручні і для батьків, адже з початком канікул у багатьох виникає проблема з організацією корисного дозвілля для своїх дітей. Найчастіше, на жаль, поки мама з татом працюють, діти півдня проводять перед телевізором або комп’ютером.

Як повідомляють керівники шкіл, цього року було особливо багато охочих потрапити до шкільного табору. «Саме тому створювалися резервні черги: у випадку, коли одна дитина не може прийти, – на її місце одразу приходить інша. Загалом, в одному пришкільному таборі відпочиває 30-40 діток початкових або середніх класів», – розповів Карплюк.

Варто відмітити, що кожен табір розпочинає свій день о 8-ій ранку. Годують дітей тричі: сніданок, обід, полуденок. У програмах таборів різноманітні заходи: конкурси, естафети, екскурсії, концерти, КВК. Кожен новий день у таборі є тематичним. У різних школах уже відбулися дні казок, дні талантів, дні землі, дні спорту тощо.

В Ірпені діють шкільні табори загального розвитку, а також спеціалізовані: мовні та спортивні. «На базі ірпінської школи №12 з вивченням іноземних мов діють одразу два табори: мовний і загальний, – зазначив мер Ірпеня – Мовний табір відвідують 30 учнів 5-8 класів. Тут діти у невимушеній формі мають змогу удосконалити свої знання з іноземних мов».

Володимир Карплюк радить учням не забувати влітку читати. Чудовим варіантом, на його думку, є книга Рея Бредбері «Кульбабове вино» – порадив Володимир Карплюк. У центрі історії двоє дітей, які живуть у невеличкому містечку. «Мені здається, воно трохи схоже на наш Ірпінь. Автор неймовірно описав літні дні! Книга є в українському перекладі», -зазначив мер.

Bookmark the permalink.

Comments are closed