Дієві жінки Ірпеня долучилися до частування незахищених верств населення

2 Березня 2020

ГО “Асоціація жінок України “Дія” Приірпіння” вдруге долучилися до заходу, який регулярно організовує БО “Фундація добрих справ”. Це соціальний обід для незахищених верств населення – здебільшого для бабусь та дідусів. Про це ГО “Асоціація жінок України “Дія” Приірпіння” повідомили на своїй сторінці у Facebook.

“Ми з радістю знову запропонували свою допомогу та з особливим задоволенням готували страви. Відвідувачам пропонували таке меню: гречаний суп, каша з курячою печінкою, салат, бутерброди, млинці, солодощі з чаєм та кавою”, –  розповіли учасниці “Асоціації жінок України “Дія” Приірпіння.

Захід організовано за пібтримки громадської організації “Нові Обличчя”.

“Дякуємо першому заступнику ірпінського міського голови Олександру Маркушину за надання фінансової підтримки для заходу. А також було приємно, що в.о. міського голови Андрій Літвинов разом з нами роздавав обіди літнім людям”, – додали жінки.

Учасниці громадської організації закликають: “Не будьте байдужими та приймайте участь в соціальних акціях та заходах. Якщо у Вас є бажання долучитися до добрих справ, тоді ми чекаємо на Ваші дзвінки: 0936226881 Надія”.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed