Діана Бондар: необхідно створити окремий комунальний заклад для роботи з ветеранами. Робимо подання на найближчу сесію ІМР

Керівниця Територіального центру соціального обслуговування Діана Бондар розповіла про виконану роботу у напрямку реалізації ветеранської політики в Ірпінській громаді та поділилася пропозиціями щодо її удосконалення.

«Протягом року ми активно напрацьовували наше бачення щодо роботи з ветеранами та їхніми родинами. Ця тема вкрай важлива і потребує особливої уваги. Розуміючи це, я особисто відвідала десятки профільних форумів і різноманітних навчань. Наша ціль – стати кращими в цьому напрямку, так як Ірпінь завжди був прикладом для багатьох громад. Хто такі ми? Ми – діючі військові та родини загиблих Героїв, депутати Ірпінської міської ради, представники Міністерства ветеранів та громадські організації», — повідомила Діана Бондар.

Керівниця терцентру зазначила, що у громаді необхідно створити окремий комунальний заклад для роботи з ветеранами. «До цього ветеранами займалося управління соцзахисту. Із 2014 року стало очевидним, що до ветеранів потрібен інший підхід у роботі, ніж до питань малозабезпечених громадян чи, наприклад, ВПО. Це – різні категорії людей, і працювати з ними треба по-різному. Ветеранська політика — це, в першу чергу, про повагу і про взаємодію між різними інституціями. При створеному комунальному закладі повинні працювати кваліфіковані психологи та юристи. Це повинен бути заклад, де кожен ветеран буде відчувати себе частиною великої родини. Для цього потрібна максимальна децентралізація закладу, як юридична так і фізична. Тому нами було проведено перемовини з меценатами, які надають кошти на створення окремого ветеранського центру. Вся проєктна документація вже готова. Роботи розпочались. Візуалізацією ділимося з вами. Також ми продовжуємо навчатись, щоб фахово надавати допомогу і співпрацювати з ветеранською спільнотою. Одного бажання тут замало. Потрібно бути фахівцем», — додала Діана Бондар.

З цього приводу у територіальному центрі готують подання на найближчу сесію. «Впевнена, що більшість депутатів підтримують нашу ініціативу. Ми не створюємо нічого нового. Подібні центри вже працюють у Миколаєві, Львові, Рівному, Звягелі… Ми, на жаль, затягнули це питання, тому треба рухатись активніше. Ми чітко розуміємо, куди потрібно йти. У нас є чудові проєкти, які ми вже реалізували в нашій громаді. Ми знову хочемо стати кращими!!! Щиро сподіваюся на підтримку всіх, кого це стосується. Якщо у когось є бажання долучитися до нашої справи, то ми будемо раді і вдячні кожному і кожній. Те, як місто зустріне наших захисників, залежить від кожного з нас. У нас є принципові розбіжності із соцзахистом. Вони хочуть змінити назву. Ми хочемо змінити підхід та саму структуру», — підсумувала Діана Бондар.

Читайте також: Діана Бондар: Держстандарти не покривають реальних потреб немічних людей.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.