Депутати Ірпінської міської ради підтримали кандидатуру Бондарєва на пост губернатора

30 Вересня 2016

Ірпінська міська рада, як орган місцевого самоврядування, підтримала кандидатуру Костянтина Бондарєва на посаду голови Київської області. Сьогодні на позачерговому засіданні сесії на підтримку такого рішення висловився двадцять один депутат.

“Серед усіх кандидатів, які висунулися на посаду губернатора області, кандидатура пана Бондарєва мені особисто імпонує найбільше. Він організаційно сильна людина. Вчора його вже підтримала Боярка, Бровари, Біла Церква”, – зазначив міський голова Володимир Карплюк.

Нагадаємо, що 20 вересня депутати Київської обласної ради проголосували за кандидатуру на посаду голови КОДА, яку будуть рекомендувати на конкурс. Більшість голосів віддали за голову партійної організації “Батьківщина” в Київській області Костянтина Бондарєва.

2(300)

Як ми повідомляли раніше, 9 вересня Президент України Петро Порошенко підписав указ про відставку голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука. 16 вересня очільник держави оголосив конкурс на посаду голови Київської ОДА. Обласна рада може тільки рекомендувати президентові свою кандидатуру.

Bookmark the permalink.

Comments are closed