В Ірпені відбудеться загальноєвропейський захід “Перша хвилина миру”

6 Травня 2019

8 травня о 21.00 на Центральній площі Ірпеня вперше відбудеться загальноєвропейський захід “Перша хвилина миру”. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат Ірпінської міської ради Максим Плешко.

“З Центральної площі ми хочемо навести міст пам’яті з Європою, яка саме у цей час згадує жертв Другої світової війни. Ніколи знову!”,- розповідає Максим Плешко.

Цей захід буде проводитись для того, щоб нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у 1939-1945  роках.

“Беріть із собою лампадки і приходьте у середу на Центральну площу. Згадаємо кожен своїх дідів-прадідів і всіх загиблих у найбільшій трагедії людства”,- закликав Максим Плешко.

У ході зібрання також планується вручення відзнак Президента України учасникам АТО Приірпіння.

Нагадаємо, День Перемоги в Європі відзначають щороку 8 травня. Бо саме в цей день 1945-го пізно ввечері капітуляцію фашистської Німеччини підписав наступник Адольфа Гітлера (який на той час уже вчинив самогубство) президент Німеччини Карл Деніц. Формально саме в цей день завершилася війна в Європі. В Україні 8 травня традиційно відбувається хвилина тиші – саме тоді, коли у Європі після капітуляції нацистської Німеччини врешті запанував мир.

Bookmark the permalink.

Comments are closed