Де оздоровлюються діти Приірпіння

6 Червня 2016

У дітей Приірпіння почався сезон оздоровлення. Близько сотні школярів уже поїхали набиратися сил та енергії у дитячі табори та заклади відпочинку. Про це повідомила нашим кореспондентам начальник служби у справах дітей та сім’ї Ірпінської міської ради Терещенко Алла Іванівна.

50 дітей вже оздоровлюються на курорті Шаян в Закарпатті. 22 – у дитячому таборі в Татарбунарському району Одеської області. Ще 10 школярів активно відпочивають у літньому наметовому таборі «Скаутвіль», що на березі Канівського водосховища.

Окрім цього, уже куплено путівки та квитки для 48 маленьких ірпінців, які поїдуть відпочивати у Скадовськ.

lager-580x426

Як ми повідомляли раніше, наприкінці квітня виконавчий комітет Ірпінської міської ради ухвалив рішення “Про організацію проведення оздоровлення та відпочинку дітей Приірпіння влітку 2016 р”. Згідно з цим документом, дітей віком від 7 до 17 років, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки Ірпінська міська рада забезпечуватиме путівками до дитячих таборів, вартість яких відшкодовується повністю або частково з міського бюджету.

Також на базі шкіл Приірпіння уже діють літні денні табори, у яких оздоровлюються та відпочивають близько 450 дітей, що на сотню більше, аніж торік. Деякі шкільні табори організовані як мовні, що дозволяють школярам удосконалити свої знання іноземних мов, деякі – організовані з більш спортивним нахилом. На забезпечення належного харчування та змістовного дозвілля з міського бюджету виділено майже 200 тис. грн.

Bookmark the permalink.

Comments are closed